HIGH FEED INSERT

Geleneksel frezeleme metodlarına göre daha az talaş kaldırıp daha yüksek ilerleme hızlarına sahip takımlardır.

Karbür freze high feed takımlarımız ve takma uçlu high feed takımlarımız işleyeceğiniz malzemeye göre form ve kaplamaya sahip ürünler tavsiye edilmektedir.

Sm Teknoloji olarak istediğiniz adetlerde high feed insert uçlarını Türkiye’nin her yerine kargo ile sevk edebilmekteyiz.

HIGH FEED FREZE UÇLARIMIZ

High feed frezeleme ile Klasik frezeleme yöntemleri yerine farklı kesme parametreleri uygulanır. Klasik frezelemede yüksek talaş derinliği düşük devir ve düşük  ilerleme yerine high feed frezelemede düşük talaş derinliği yüksek ilerleme ve yüksek devir ile yapılan kesme işlemidir.

High feed frezeleme ile işleme merkezi fener miline gelen kuvvet azaldığından tezgahın fener milinin ömrü uzamaktadır. High feed frezeleme ile daha iyi yüzey kaliteleri elde edilmektedir.

High feed frezeleme ile klasik yönteme göre daha fazla talaş kaldırıldığı tespit edilmiştir. High feed frezelemede değişik geometreler ile yüksek hızda ve yüksek devirde yüksek alışımlı çelikleri kısa sürede işlemekteyiz.

SM Teknoloji olarak high feed frezeleme için çeşitli geometrilerimiz mevcuttur. High feed frezeleme uçları  ile hava ile talaşı uzaklaştırıp talaşın high feed freze ucu ile malzeme arasına girip zarar vermesini önlemekteyiz.

Plastik enjeksiyon kalıpçılığında 6 farklı high feed geometrimizle hizmet vermekteyiz. Kesme kalıpçılığında birçok high feed ucumuz kullanılmaktadır.

Islah çeliği işlemek için 3 farklı geometrimiz kullanılmaktadır.Takım çeliği finish işlemelrinde SM teknoloji high feed frezeleme uçları kullanılmaktadır.

Gıda sektöründe paslanmaz çelik frezelenmesinde SM Teknoloji high feed takma uçlu ürünleri kullanılmaktadır. 316 L Finish işlemleri için SM teknoloji high feed ürünleri kullanılmaktadır.

İmalat çeliği havuz boşaltma işlemlerinde SM Teknoloji high feed takma uçlu ürünleri ile yüksek performans sağlanmaktadır.

8620 semantasyon çeliği high feed frezeleme işlemlerinde SM Teknoloji high feed uçları yüksek performans ve düşük maaliyetle kullanılmaktadır.

SM Teknoloji olarak high feed frezele uçlarını otomotiv yedek parça sanayisinde değişik malzemelerde kullanmaktayız. Yine SM Teknoloji olarak havacılık endüstrisinde high feed frezeleme uçlarını kullanmaktayız.

High feed takma uçlu ürünlerimizi yüksek performanslı bir şekilde kullanmaktayız.

SM Teknoloji olarak 4NKT060308, XNKT080508, WNMX09T316 High feed frezeleme uçlarının satışını gerçekleştirmekteyiz.

High Feed İnsert Ürünlerimiz İçin Tıklanıyız.