Manyetik Tabla Manyetik Tabla Ürünleri İçin Tıklayınız

Çok Çeneli Mengeneler

Schunk KSM2 Çok Çeneli Mengene

Çok Çeneli Mengeneler

Schunk KSC-D Çok Çeneli Mengene

Eş Merkezli Mengeneler

Schunk KSC2 Eş Merkezli Mengene

Eş Merkezli Mengeneler

Schunk KSC Eş Merkezli Mengene

Manyetik Kaldıraç

MAGNOS MHM-IT

Manyetik Tablalar

800×500 Manyetik Tabla

Manyetik Tablalar

800×400 Manyetik Tabla

Manyetik Tablalar

600×400 Manyetik Tabla

Manyetik Tablalar

400×400 Manyetik Tabla

Schunk Manyetik Tablanın Farkları Ve Avantajları

  • Elektromanyetik tablada sarımlar diğer manyetik tablalarda olduğu gibi komple sıralı sarım değildir. Kutupsal sarım sistemi yer almaktadır. Modüler bir yapıdır. Kutupların diziliş sistemi bir satranç tahtasını arındırmaktadır. Bu özellikler Schunk Manyetik Tablayı diğer manyetik tablalardan ayırmaktadır. Bu özellikle delik delme operasyonunda eğer manyetik tablaya bir zarar verilirse sadece bulunan kutup hasar görür. Diğer sarma sisteminde komple tabla zarar görür ve kullanılmaz hale gelir. Ayrıca bu sistem ile hasar gören kutupta onarım mümkündür. Unutmayınız her kareli manyetik tabla, kutupsal sarmalı manyetik tabla değildir.
  • En modern işleme merkezlerinde işlenerek Mono blok olarak tasarlanmıştır. İstikrarlı, sert ve sağlam yapısı ile operasyonlar sırasında titreşimleri engeller ve böylece mükemmel sonuçlar alınır. Bunun yanı sıra manyetik ayna için de uzun bir ömür sağlanmış olur.
  • Manyetik tabla cm² 30 Kg çekme kuvveti uygular.
  • Manyetik tablanın uzun ömürlü olmasını sağlayan en büyük etken üzerinde yer alan reçinedir. Reçine elektromanyetik tablada uygun şartlar altında uygulanmaması halinde belirli bir süre sonra manyetik tabla içine sıvı girmesine sebep olur. Schunk Manyetik Tablalarda reçine (patentlidir) özel bir karışım ile hazırlanır ve havasız ortamda manyetik tablaya uygulanır. Bu uygulama manyetik tablanın kesinlikle sıvı girişini engellemiş olur.
  • Manyetik tablalarda kontrol ünitesinin bağlandığı panel sudan en çok etkilenen yerdir. Kullanılan konektörler NATO’nun da kullandığı Askeri tip konektörlerdir. Darbelerden diğer endüstriyel konektörler gibi hemen etkilenmez uzun ömürlüdür standart ürünlerdir stok sıkıntısı yoktur. 1 gün içerisinde temin edilebilir ve değişimi yapılabilir. Kontrol ünitesinde akıllı kart sistemi kullanılmaktadır. Yani kısa devre, ters bağlama sıvının ve ya talaşın konektör içine girmesinde operatör elektrik vermesinde kendisini manyetik tabla ve kullanıcı koruma altına alır kısa devre ışıkları yanar ve akımı keser. Bu sitemi başka ünitelerde yer alamamaktadır.
  • Tabla aynı zamanda 5 mm kadar taşlanabilir özelliktedir. 5-6 yıl sonra kullanımla manyetik tablanın üst kısmı deformasyon olacaktır. Manyetik tablanızın üst kısmında 0.5 mm paso vererek ilk günkü gibi çekme ve yüzey hassasiyet kalitesini alacaksınızdır.
  • Uzatma pabuçları bağlanabilir. Bu şekilde parçalarda işleyebilirsiniz.
  • Kalite Tesadüf Değildir. Schunk Manyetik Tablayı uzun yıllar kullanmanız için tasarlanmıştır. 600 aşkın referansımız vardır.